Weby Bene Group Virtuální region Bene.cz Projekt IT farma Sdružení Bene.cz Web katalog Benelinks.cz E-shop - levné PC komponenty
Editor Bene Edit Kam kráčí internet ? Virtuální Česko - Nezemanov Nová inovační ekonomika Finojedi - přímo od zdroujů Vlastní výroba elektroniky
Bene.cz Edovacesta.cz Edovastopa.cz SPDev.cz NEXTtwenties.cz Sam.cz
NEXT Twenties - Vize pro dvacátá léta pro generaci dvacetiletých - Next 20s
EDOVA
  cesta
Ing. Eduard Smutný zemřel v roce 1993. Jeho poslání má ale dnes šanci na oživení.
Naším nosným projektem je Vize NEXT Twenties - Next 20s. Je to Vize pro dvacátá léta a mladé lidí kolem 20 let plus mínus libovolně.
NEXT Twenties.cz
 

Darujeme službu

Myslíme si že tento projekt je pro naší ekonomiku zásadní a je velkou výzvou. Je alternativou ke škrtům v rozpočtu a stojí na zlepšení příjmové stránky rozpočtu cestou zvyšování konkurenceschopnosti. Uvedené materiály můžete brát jako informaci, že někdo ještě nad stavem konkurenceschopnosti naší ekonomiky přemýšlí a nebo také výzvu k diskuzi Uvítáme, především pomoc, čím bude rychlejší, tím může být menší, nabídku na partnerství, spolupráci, diskuzi. V roce 2015 bude výpočetní výkon procesoru pro mobilní zařízení 100 násobný než dnes, přesnost systému Galileo, který by měl nahradit současný systém GPS bude řádově pod 1 m až k 1 dcm. Kdo připraví pro tyto nové trendy aplikace ? Projekt je spojen s novým pohledem na vzdělávací systém nadané mládeže od 12 do 25 let a je tedy odpovědí na právě položenou otázku.

Méte-li vlastní webové stránky, můžete na nich umístit naší reklamu v podobě banneru, článku nebo odkazu. Darujte nám službu, která sníží naše náklady nebo nám jinak pomůže při realizaci projektu. I sebemenší pomoc nám pomůže a umožní nám věnovat se hlavním cílům.

 
 

 
.:  Daruj přes PyPal  :.
;
.:  N o v i n k y  :.
 
.: R e k l a m a :.

 
 

 

 

AMAVET z.s. centrum@amavetsumperk.cz