Zvolte jednu z možností jak nás podpořit nebo jak se do projektu zapojit

  Edova cesta z.s.         NEXT Twenties startup    
    Fandíme, sdílíme, lajkujeme     Finanční pomoc, dar sdružení     Darujeme reklamu, služby  
    Podpořte nás ve svém okolí, řekněte to svým přátelům, sdílejte myšlenky projektu na sociálních sítích. Zamyslete se, proč je náš projekt či jeho některá dílčí aktivita přínosný a inovativní. Vysledujte, jak může jeho realizace pomoci vám a vašim dětem, vaší obci, firmě v které pracujete, nebo celé společnosti.     Podpořte náš projekt, náš tým, občanské sdružení podle svých možností. I menší částky nám pomohou financovat běžnou činnost a další práce na projektu.
Pokud budete chtít podpořit projekt významnou částkou, zajistíme darovací smlouvu tak, abyste si mohli dar odečíst z daňového základu.
    Méte-li vlastní webové stránky, můžete na nich umístit naši reklamu v podobě banneru, článku nebo odkazu. Darujte nám službu, která sníží naše náklady nebo nám jinak pomůže při realizaci projektu. I sebemenší pomoc nám pomůže a umožní nám věnovat se hlavním cílům.  
           
             
                   
    Darujeme počítač, zařízení, vybavení     Přidáme myšlenku, nápad, vizi     Spolupráce, sponzoring  
    Pokud máte vyřazené počítače, periferie, tiskárny, monitory, komponenty, síťové prvky a můžete je darovat, rádi je po opravě či repasi použijeme v rámci našeho projketu. Může to být i vybavení, nábytek, kancelářské potřeby, spotřební materiál, nářadí nebo materiál z nepotřebných zásob.     Uvítáme jakoukoliv připomínku, novou myšlenku, nápad, vizi, rozšíření či vylepšení záměrů, prostě vše, co pomůže našemu projektu. Můžete nás také upozornit na naše chyby, špatné nasměrovaní cílů nebo slepé a neefektivní cesty v našem projektu. Hlídejte nás pozorně, nemusíme vidět vlastní chyby.     Pojďte do toho s námi. Hledáme jednotlivce, komunity, společnosti, občanská sdružení, týmy, které nám pomohou projekt prosadit, realizovat, uvést do praxe a dále na něm pracovat a vylepšovat jej. Staňte se našimi spozory a podílejte se tak i na úspěších projektu.